Український сад

Використовуючи технологію інтенсивного виробництва, краплинне зрошення з фертигацією, системи захисту від граду, завдяки неперервному контролю стану саду, підприємство "Український сад" вирощує яблука преміум класу

Діяльність

Вирощування фруктів

Компанія "Український Сад" була створена в 2012 році. Активно розвиваючись, вже до кінця 2014 року ми успішно заклали більш ніж 71 га яблучного саду, збудували ангар для техніки, встановили систему краплинного поливу і систему захисту від граду. На кінець 2016 року площа саду склала 90 га. Зараз ми продовжуємо збільшувати асортимент наших яблук.

Зберігання

Комплекс із 47 камер дає змогу зберігати свіжість 9000 тон яблук. В нашому розпорядженні новітнє фруктосховище, в якому застосовані передові технології та обладнання нідерландської компанії. Використання технології регульованого газового середовища (CA/ULO) дозволяє забезпечити бездоганну якість яблук, в залежності від сорту, до 12 місяців.

Ми із задоволенням надамо можливість зберігати Ваші яблука у нашому сховищі

Індивідуальний підхід в сортуваннi та пакуваннi

Сортування можливе за заданими критеріями ваги, кольору, оптичного діаметру, довжини. Все це можливо завдяки новітнім машинам голландського виробника Greefa, яка дозволяє проводити точне сортування.
Варіанти упаковки: пластикові контейнери, картонні або дерев'яні коробки та ящики, поліетиленові пакети, пакування в лотки, вкриті харчовою плівкою, інше.
«Український сад» пропонує брендування Ваших тар, розробку дизайну ваших ящикiв, або інші супутні послуги у наших надійних партнерів.